انیمیشن

امروزه انیمیشن یکی از هوشمندانه ترین ابزار های تبلیغاتی به شمار میرود. شاید مهمترین دلیل استفاده از این رسانه برای تبلیغات محدودیت بسیار کم در برابر هزینه های معقول باشد. در انیمیشن هر کاری ممکن است از شکستن یک لیوان ساده تا انفجار هسته ای در پر جمعیت ترین شهر دنیا. انیمیشن به شما این امکان را میدهد که هر آنچه میخواهید را در تصرف داشته باشید.. از اردکی از جنس هلو گرفته تا هواپیمایی از خیارشور.

انیمیشن به شما کمک میکند از تمام بندها رهایی پیدا کنید و واقعیت را نه آنجور که باید که آنجور که میخواهید به مخاطب خود نمایش دهید. نمایش چیزی که وجود ندارد مانند یک برج سر به فلک کشیده برای پیش فروش واحد های آن یا نمایی از سالن پذیرایی یک تالار که باید توسط نجار و آهنگر اجرا شود. همه اینها در دنیای انیمیشن ممکن است.

  • طراحی محیط
  • طراحی کاراکتر
  • طراحی قطعات و ابزار ها
  • طراحی محصولات
  • طراحی المانهای محیطی

و هر چیزی که در منظور شما را به مخاطب شما برساند میتواند در شرح توانایی های یک انیماتور قرار داشته باشد خواه تمام نیاز شما یک قاب جهت نمایش یک محصول باشد یا انیمیشنی 90 دقیقه ای برای نمایش مراحل تولید یا ساخت یک مجموعه مسکونی یا تفریحی همه اینها در حوزه فعالیت یک انیماتور قرار دارد.

گروه پویش علاوه بر تولید انیمیشن های داستانی و سریال های کارتونی دو بعدی و سه بعدی توانایی مدل سازی انواع مدل های مفهومی، صنعتی و اجرایی را دارد چنانکه امکان مشاهده محصولات را پیش از تولید در اختیار شما قرار خواهد داد.

ثبت سفارش

پیش از هرگونه فعالیت تبلیغاتی پیشنهاد میکنیم جهت بالا رفتن راندمان و همچنین ایجاد ادبیات مشترک در طراحی و تولید این صفحه را با دقت مطالعه نمائید.

All Rights Reserved 2000-2016
Designed by 3DQuest