فیلم سفارشی

بسیاری از صاحبان صنایع دوست دارند امکانات صنعتی خود را با ابزاری بیشتر و قویتر از عکس یا مدل های سه بعدی برای مشتریان خود به نمایش بگذارند. امکانات بیشتر و روزآمد تر برای بسیاری از مشتریان بدون لحظه ای شک به معنی کیفیت بالاتر در تولید است. یکی از ابزار های نمایش این امکانات فیلم های تبلیغاتی است.

فیلمهای تبلیغاتی برای دیده شدن لازم نیست با هزینه های سرسام آور از تلویزیون های ملی یا محلی پخش شوند. امروزه برخلاف سالهای گذشته ابزارهای بسیاری برای دیده شدن یک فیلم تبلیغاتی از سوی مشتریان شما وجود دارد که گاهی به مراتب کارا تر و سریع تر از تلویزیون سنتی عمل میکند. به علاوه یک فیلم تبلیغاتی میتواند بر روی CD یا DVD معرفی شما به دست مشتری برسد یا در وبسایت شما و از سرور خودتان برای او پخش شود.

سیستم های چند رسانه ای که پدران وبسایت های امروزی بوده اند با استفاده از مدیا های مختلف مانند صوت و تصویر و ارائه خدماتی مانند دریافت اطلاعات و ثبت آنها یا ارجاع مخاطب به وبسایت ها یا صفحات اجتماعی شناخته شدند و با اینکه امروزه مخاطبین کمتری در سراسر دنیا دارند اما هنوز هم ابزاری مناسب برای ارائه فیلم های تبلیغاتی به شمار میروند. یک فیلم تبلیغاتی نیز با بهره گیری از ابزار های به روز در زمینه نمایش میتواند کارایی بالایی در معرفی توانمندی های یک مجموعه تولیدی یا خدماتی داشته باشد.

فیلم تبلیغاتی:

  • مستقیما به دست مخاطب خود میرسد
  • در کمترین زمان و با کمترین هزینه اطلاعات خود را در اختیار مخاطب میگذارد
  • به سادگی منتشر میشود
  • میتواند به اندازه هزاران کلمه گویا باشد
  • نسبت به ابزار های تبلیغاتی دیگر بسیار به صرفه است

گروه پویش با بهره گیری از بهترین تولید کنندگان فیلم با مدارک معتبر و رزومه قابل دفاع در تولید، نویسندگی، کارگردانی، تصویربرداری، تدوین، افکت گذاری و انتشار محتوای ویدئویی آماده است تا خدمات و تولیدات شما را به بهترین شکل ممکن برای مخاطبین شما معرفی کند.

ثبت سفارش

پیش از هرگونه فعالیت تبلیغاتی پیشنهاد میکنیم جهت بالا رفتن راندمان و همچنین ایجاد ادبیات مشترک در طراحی و تولید این صفحه را با دقت مطالعه نمائید.

All Rights Reserved 2000-2016
Designed by 3DQuest